İl İl Kompanzasyon Eğitimi

siteye giren birisi görmüş olmalı..eğitim düzeyi seçeneklernde master ve yükseklisans gibi şeyler verilmiş ki bu ikisi aynı şey.ayrıca lisans düzeyi mezunları katılamıyo mu..ilköğretim,lise,yüksek lisans,master gibi seçenekler var sadece.

Eğitim düzenlenmeden 1 ay önce, ön kayıt yapanlar telefonla aranarak bilgilendirilecektir. Eğitim düzeyi bölümündeki uyarılar için teşekkürler, düzeltilecektir.

Malatya'yı bekliyoruz peki diyelim malatyadan katılan sayısı talebi saglamazsa nolcak

Değerli arkadaşlar,

Şu anda gelen talepler doğrultusunda bir veri tabanı oluşturulmaktadır. Bu talepler doğrultusunda takvim belirlenecektir. Teşekkürler

selamlar. ben çorumdan ön kayıt formunu doldurdum. siteye üye olduğum için bilgilendim ama siteden ve bu eğitimden haberi olmayan ve katılmak isteyen çok sayıda meslektaşım olduğunu biliyorum bunlar için nasıl bir bilgilendirme yapılabilinir ben bilmiyorum ama bir çalışma yapılırsa dahada verimli olacaktır
hüseyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…