İzmir De PIC Programlama Kursu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

goldcrack

Üye
Arkadaşlar 2 yıllık ege m.y.o. end. elektronik öğrencisiyim kendimi geliştirmek istiyorum izmirde bildiğiniz pıc programlama kursu varmı acaba yardımcı olurmusunuz...???

Eğer ücretsiz Pıc kursu arıyorsan bildiğim kadarıyla İzmir'de yok. kontrol kalemi Formunun sayfalarını açarken karşına çıkan reklamlarda ,örneğin senin sorunun üst tarafında İzmir Konak'ta bir özel kurs adresi var. Ayrıca EMO'nun web adresini takip et zaman zaman onlarda kurslar açıyorlar. İyi Şanslar...

Elektrik Mühendisleri Odası (Emo) belki makina mühendisleri odasıda veriyor olabilir. İnternetten izmir şubelerini incelersen programlarına bu kursları alırlarsa işini görürsün.

Arkadaşlar 2 yıllık ege m.y.o. end. elektronik öğrencisiyim kendimi geliştirmek istiyorum izmirde bildiğiniz pıc programlama kursu varmı acaba yardımcı olurmusunuz...???

Arkadaşım Manisa da Ümmehan Elginkan Mesleki ve Teknik Eğitim Vakfı var. Başta PIC kursu olmak üzere Elektrik-Elektronik üzerine Temel Elektronik, Endüstriyel Elektronik,Dijital elektronik,Otomatik Kumanda, Kompanzasyon,elektrik motorları,Sayaçlar ve otocat kursları ücretsiz veriliyor. Ayrıca kaynakçılık,tornacılık,Kalıpçılık ve ölçme,Teknik resim gibi çeşitli geliştirme ve uyum kursları da var.Birçok arkadaş hafta sonları İzmirden bu kurslara gidip geliyor.Hafta içide Seminerler yine ücretsiz veriliyor.Ayrıca tam gün olan seminerlerde öğlen yemeği yine ücretsiz verilmekte.Vakfın Bolu ve Kocaelide şubeleri yine aynı şartlarla kurslara devam ediyor.Müracaatlar için
.:: Elginkan Vakfı, Ümmehan Elginkan Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi - Manisa ::. adresi kullanılabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…