ısınmayan florasanlar

tahir18

Üye
sütlük dolabı altında 18 ve 36w lık florasanlar ısındığı için raf üstündeki ilk sıradaki malzemelerde erime oluyor.ısınma problemini ortadan kaldıracak bir sistem veya kullanılacak florasan için ne örerirsiniz. saygılarımla.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
balastın ısınmasından söz ediyorsanız, elektronik balast kullanabilirsiniz.

balastın değiş florasanın ısınmasından kaynaklanan sorun

Isınma Balastın ısınmasından kaynaklanır. Balast ısındığında armatür ortamını ısıtır

Floresan etanjlımı.değilse etanjlı kullanırsan ısıyı önemli derecede engellersin

boyle sıstemlerde balast pano dısına konur kolay gelsın

arkadaşın balastı zaten dışardadır diye düşünüyorum içerde balast olmaz. ısıyı sağlayan lamba. lamba olarak led tavsiye ediyorum kardeş hem dekoratif olur hemde ekenomik

Balastı daha uzağa taşıyabilirsiniz.

sütlük dolabı altında 18 ve 36w lık florasanlar ısındığı için raf üstündeki ilk sıradaki malzemelerde erime oluyor.ısınma problemini ortadan kaldıracak bir sistem veya kullanılacak florasan için ne örerirsiniz. saygılarımla

diyerek ne önerdiğimizi soran arkadaşımıza balastı dışarı al veya elektronik balast la değiştir demek sorunun tam anlaşılmadığını ortaya koyuyor ki ben şunu anlıyorum. arkadaşımız 18 ve 36wattlık florasanların ısındığını yazmış balastların deil.sorunun balasttan olduğunu sanmıyorum dolayısıyla önerebileceğim led olabilir fakat ledlerde azda olsa ısı üretmekteler buda göz önüne alınmalı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…