ŞALTER ATMASI

klimanın sigortasını oraya koymuyorlar hemen klimanın civarına altına doğru koyuyorlar bizim arçelik'te öyle.

klima sigortasını ordanda bağlanıyor sanırsam 2 tane şalter klima sgortası takılıyor biliyorum ben klimanın yanında oluyor birde elektrik grişinin yanına yada o boşluğa takılmıyor mu

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
kaçak akım rolesi tüm evlerde varmı bizim kışlık evde yok

yazlıkta var

bu role tam olarak ne işe yarar evdeki şalterden farklı olarak

Elektriğin olduğu her yerde kullanımı zorunlu.Bununla beraber,topraklama tesisatıda yapılması gerekir.

Benim eklediğim resimde topraklama varmı hangi kablo klima bağlatacağım da ondan soruyorum yazlığı yeni aldık geçen yıl bilmiyorum

o boş yere klima sigortası takarlarmı yoksa ayrı yeremi takılır

s.a arkadaşlar yazlığa yeni klima bağlattım 18.000 btu birde elektrikli termisifon şofben takacağım evde klima çlaışırken şofben + çamaşır makinası elektriği kaldırır mı şalter attırır mı

aynı anda klima + şofben ( demirdöküm 65 lt termisifon ) + çamaşır makinası aynı anda çalışsa şalter atarmı kaldırır mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…