Şampiyon BURSASPOR

Bursasporun şampiyonlugunu kutlarım.Anadolu takımlarının daha iyi sonuçlar elde etmesi temennı ederim.

Nedir bu çektiğimiz Trabzonspor' dan; Hababam Sınıfı filmine bile konu olmuş vakti zamanında :)

bursayı tebrik etmek gerekiyo.bu kupayı hakettiler gerçekten.

bursayı canı gonulden tebrik ediyorum fenerli arkadaslarada insallah seneye diyorum :)))

Bursasporuma sonuna kadar güveniyordum...

Şaaaaaampiiiyoooooonnnnn....

bursa-1.jpg

Helal olsun BURSASPOR a ,
fenerbahce sampiyon olmasindansa 1000 yil BURSASPOR diger 1000 yil MALATYASPOR sampiyon olsun

İlk defa yenildiğimize sevindim :D

Bursaspor taraftarı olmasam da Bursa'yı temsil edecekleri için gurur duyuyorum. Dün akşam Bursa sokaklarını görmeliydiniz, yaşlısı genci, Bursasporlusu Bursasporlu olmayanı herkes sokaklardaydı. Aslında bu olaya sadece spor olarak bakmamak lazım. Bu bir organizasyonda desteğin ve inancın ne kadar önemli olduğunun göstergesidir.

Saygılarımla,

Ben , Fenerbahçeli olmama rağmen, her zaman şampiyon olan takımlar dışında, bir takımın şampiyon olmasına sevindim. Fakat diğer takımdaki arkadaşların sevincini anlayamıyorum. Beşiktaş yenildi ve ligi 4. olarak bitirdi.Fenerbahçe ise berabere kaldı ve ligi 2. olarak bitirdi. Buna rağmen ,Beşiktaşı tutan arkadaşlar, bana geçmiş olsun diyorlar. İçinizde buna anlam verebilen var mı ?

Forum istatistikleri

Konular
129,079
Kullanıcılar
451,369
Son üye
fthctn

Yeni konular

Geri