Şimdi sıra sizde özelciler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ya bağişlayın gençler sayın yelek 87 ve sayın selcukeem92 konu açıyorsunuz ikiniz soru cevaplı devam edıyor forumda bu gıbı yazmakla bır avantajmı varda bız bılmıyoruzsakın darılmayın sizin öğrenmek istedığınızı ya bılen yok yada yazmak ıstemıyorlar tartışma polemik çıkacağı için yorum yazmıyorlar ınanın bende aynı duşuncedeyım forumda polemık tartışma çıkarmıyalım duşuncesındeyım yınede sabredemedım

Ya dede noldu pompalar, çözdün mü işi? Pompolakmakta bir sıkıntın yok di mi?

Sayın tekin bey okuma yazmanız varsa eğere veysel bey ve tekosis beyin nicklerini okuyabilirsiniz diye düşünüyorum buraya kimlerin cevap yazmasının istediğimi belirttim eğer şablona uygun bir şekilde konuya cevap yazacaksanız buyrun aksi takdirde saçma suçlamalar yapacaksanız konuya bir daha CEVAP YAZMAMANIZI rica ediyorum
Not:kendi işini kuranlarında yazabileceğini belirttim
polemiği başlatacak kelimleri de sizin yazdığınızı tekrar belirtirim.Kamu-özel tartışması buradada çıkmasın lütfen benim babamın da işyeri olsa bende orayı işletirdim fakat şahsen benim babamın sadece emekli maaşı var olaylara sadece kendi çercevenizden bakmamanızı öneririm

he var avantajı madalya takıyorlar isterseniz birini size vereyim sabretmesini nerede öğrenecen acaba mezarda mı?

Yönetim kusura bakma ama kişisel hale önce onlar getirdi bizde cevabını verdik

sayın selcukeem92 konuya cevap yazmadım dıkkatını çekerım ikincısı konuya yazanları goruyorum okuma yazmyıda senden öğrenecek değılım benım yazdığım saçmalıkta değıl okuyun lutfen boyle konular yazarsanız bence forum ilgi alanının dışına çıkmış olmuyormusunuz burası benım bıldığım teknik ve meslekı konuların açıldığı yer sayın veysel bey ve tekosis beyın yazdıklarını gormıyecek kadar problemlıysen göz doktoruna git

bu konu maaş üzerine açılmıştır lütfen benim açtığım konulara bu tür alakasız mesajlar yazacaksanız uğramayınız maaşda mesleki bir şeydir bunun yanlış bir konu olduğunu yönetim düşünseydi silerdi bu size düşmez sanırım yönetici veya onursal üye değilsiniz veysel bey de özelde çalıştığını belirtmiş ve durumun kötü olduğunu da bununla belirtmiş bunun anlamını biliyormusun facede de mi kullanmadın

sayın selcukeem son uyarım özelden yazmaaa

özelden yazdığınıda kopyalıyorum sana son nasıhatım ıster uyarsın ıster uymazsın uyarsan saygı gorursun

AT GÖZLÜĞÜNÜ ÇIKART
Tekin Bey sen iyi misin bak saygı sınırlarında konuşmaya çalışıyorum senin yüzünden bir profilimi kaybettim ama sen hala saçma mesajlara aynen devam he var avantajı madalya takıyorlar sende mi takacaksın vereyim bir tane tak istersen sabretmesiini de öğren 57 yaşuına gelmişsin​

senin özele saygıdan haberin de yok bu konuya ve benim hiçbir konuma mesaj yazma tekin bey sende bende sana özel mesaj yazmam benden konumdan profilimden uzak dur en çok kaybedecek şeyi olmayanlar tehlikelidir

Kişisel atışmalara kurban giden bir konu daha...

Sayın üyelerimiz son uyarımdır. İnsanların fikirlerini beğenmiyor olmanız kesinlikle kişisel olarak atışma içine girme ya da imalı şekilde alay etme hakkını vermez. Bu şekilde devam eden üyeler ceza almaya başlayacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…