şerit led trafo arızası

Elektronik bu...
Yıllarca bozulmaz veya bir anda bozulur...

Nasıl kontrol edileceğini bilmeden cihazı neden açarsınız?
Garanti de bozuldu.

DC sigorta aşağıdaki resimlerden herhangi biri olabilir.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Evet, İzmir Bayraklı

Tamir fiyatlarını pek bilmiyorum tabi dediğiniz gibi trafo fiyatını buluyorsa tamir ettirmenin de mantığı kalmamış oluyor
Gıda çarşısındanmı, Çankaya dan mı aldınız. Gazi bulvarında, 2.onur çarşısında; ALONA dıye dukkan var. Kadir veya Nurullah ustalar size çözüm olur. Bende, bir güç kaynağını tesadufen orada yaptırdım.

Gıda çarşısından aldım. Tahmini ne kadara tamir olur acaba bilginiz var mı ? Eğer neredeyse bir trafo ücreti falan tutar yenisini almak daha mantıklı gibi.
Çok haklısınız. Heves edip bakmak istedim sadece daha önce elektrik işleri falan yapmıştım tabi teknik teorik bilgim olmadığı için çuvalladık.

bende aynı sıkıntıyı yaşamıştım kablo bağlantılarını biraz daha sağlam yaptım ve güzel izole ettim şuan 15 gündür bir sıkıntı yok bence bağlantılarınızı tekrar kontrol ederseniz problemi giderirsiniz

İlk taktığımda çalışmasaydı dediğiniz olabilirdi ama aynı bağlantıyla önce çalıştı sonra bozuldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…