12V DC Kompresör

Elektrikten anlasaydınız, emin olun saçma gelmezdi.

Örnek olarak arabaların aküleri 12V dc dir. Siz 8 adet 1,5 V luk kalem pili bağlayarak 12 V dc elde edebilirsiniz, peki elde ettiğiniz 12 V dc ile arabayı çalıştırabilirmisiniz?

Sizin adaptörünüz 5 Watt gücünde, enfazla bir kaç led yakar, bir telefon şarj edebilir. Gücü o kadar.
Fakat kompresörünüz bu adaptöre göre oldukça güçlü ( üzerinde değer yazmadığı için net birşey söylemek zor.) kompresörü çalıştırabilmek içinde uygun güçte bir güç kaynağına ihtiyacınız var. bu akü olur, 5 Watt değilde belki 100 Watt lık bir adaptör olur vs.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
12v 7 Ah aküyü adaptorle 8-10 saat sarj et. Daha sonra akü ile kompresoru 3-5 dakika calistirabilirsiniz.

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Benzerini ben de almıştım çakmaklık fişinde sigorta (8A) var hatta bi de yedek verildi, 12V x 8A = 96W
Para vermek saçma gelebilir fakat sonuçta bu aleti çalıştırmak sizin keyfiyetiniz zevkiniz lüksünüz, kimse yerinize para çıkarıp vermez, kendi işiniz kendiniz görürsünüz, masa üstü PC m yok dediniz biz de çıkar yol gösterdik kolay gelsin .

Teşekkür ederim, şimdi anladım. O zaman daha güçlü bir tane bulmam lazım.
Ben bütün 12Vluk adaptörlerin aynı olduğunu sanmıştım. Bilgisizlik işte...

Haklısınız. Ya öyle ya böyle çalıştırıcam artık bu aleti... Teşekkür ederim ilginiz için

Kompresörü arabada deneyecekseniz, arabayı çalıştırıp deneyin cihaz enerjiyi aracın alternatöründen alsın. Aracın aküsü ayvayı yemiştir sonra araçta da denedim olmadı cihaz bızıkladı demeyin

Aracın marşını çalıştıracak seviyede bir akü her halükarda kompresörü çalıştırır ama 100 tane balon falan şişirecekseniz aracı çalıştırın

Sanrım cihazın ilk sahibi değilsiniz, ambalajına sahip değilsiniz ve hatta üzerindeki etiket de yerinde değil, 2 dipnot ekleyeyim ;
1. (Sn. Korkmaz design fotosunda da rahat okunuyor) Kesintisiz 10 dk. fazla kullanılamaz, erimeye sebep olurmuş!
2. yaptığı işe göre çok gürültülü çalışır, işitme sağlığı için 1. md. sadık kalınmalıdır, mümkünse ortamı terk edin (ev kullanımında)

Hayır cihazı Tekzenden almıştım... Daha sıfır, hiç çalışmadı bile. Ambalajı ise plastik, markası bile cihazın üzerinde yazmıyor
İşitme sağlığı ile ilgili birşey yazmıyor ama 'Kesintisiz 10dk. dan fazla kullanmayınız.' yazıyor.

Ben tecrübemi yazdım o bilgi yer almaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…