14 odalı pansiyon niye kompnzasyona ihiyaç duyar?

genç arkadaş çok sağol.panoyu yaptırmaya elimin pek gitmeme sebebi,seneye kanalizasyon sistemi yapılacak beldemizde ve en büyük indüktif yaratan arıtma+brülör devreden çıkacak.Bu sebeple başınızı ağrıtıyorum bıdı bıdı.
Yıllardır o kadar çok param sokağa gitti ki.7 yıl olmuş,halihazırda hurdaya çıkan komp.panosunu yaptıralı,şimdi çöp.Attığım analog receiver ın sayısı belli değil,hepsini digital ile değiştirdik,bakalım yakında onlar da hurda olur heralde sistem değişir.
Bu röleyi alacaksak Rg3 12t mi rg312cs mi alacağız?fiyatı hakkında bilginiz var mı?
tekrar teşekkür ediyorum anlayışınıza

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
haberleşmeli röle istiyorsanız varkombi-pc alın(495tl).haberleşmesiz istiyorsanız varkombi-12 alın (460 tl) liste fiyatı.bu fiyatlar üstünden bayii iskontosu da var.ayarları ve kondansatör seçiminde de yardımcı oluruz.iyi çalışmalar dilerim

hocam bana göre şu anlattığınız alıcılar oldukça sizin merkezi kompanzasyon yapmanız en isabetli karar olacaktır.

sezon açılış vakti geldi. geçen sene çözmeyip 400 lr ceza ödedik boş yere.
bu sefer kaçınılmaz oldu ,elektrik fiyatları da bu kadar yüksek iken bir de cezaya tahammül yok.
Entes in Rg312c'si mi yok sa Kael Varkombi 12 mi ? fiyat farkı var mı aralarında ve hangisini tercih etmeliyim sizce? şimdiden teşekkürler

merkezi kompanzasyon yapmanı öneririm uzun vadeli istiyorsan en güzeli bu
ayrıca entes rg312c kullanmanı öneririm mutlaka monofaze kademelerde kullan
ilk kurulum masrafını gözden attığın zaman sorun yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…