1faz 220V AC inverterden 3faz 220V 50Hz çıkış alma problemi!!!

sanırım doğru söylüyorsun. Denemeye cesaret edemedim. Çünkü sürücüler pahalı japon malı........

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
enda motor hiz kontrolü monofaze gırış trifaze çikiş

Arkadaşlar

Ben denedim
sorun şu sürücü 3 faz 220 V çıkışını 3faz 255 V olarak verdiği için 3x220V - 3x380 V trafonun çıkışında 460V gibi bir değer okudum. bu yüzden 2. besleyeceğim sürücüye vermeye cesaret edemedim.

Sürücü çıkışındaki voltajı parametrelerden bir türlü düşüremedim. sanırım motor gibi algılayıp ilk kalkış esnasında yüksek voltaj veriyor. sonrasında nominal akımına geliyor.

Elinde 1 faz giriş 3 faz 220 V çıkış sürücüsü olan arkadaşlar çıkış voltajı söyleyebilir misiniz ?

belki değişik markalarda bu tarz sıkıntı yoktur.

Trafom primer 3x220 V üçgen bağlantı giriş / sekonder 3x380V yıldız bağlantı çıkış.
Trafoyu denedim 1 faz 220 V verdiğimde 2 faz 380 V alıyorum yani trafodan yana sıkıntı yok.

Diğer sürücülerin çıkış voltajlarını deneyen arkadaş var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…