2x trafolar yardım

nasibim1

Üye
arkadaşlar mesela 2x 12 volt trafo ile 0 24 trafolar arasında ne fark vardır bunlarla ilgili bilgilere ihtiyacım var

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
2*12 trafo aynı zamanda 0 24 olarak çalışabilir. fakat 2*12 yerine her zaman 0 24 kullanılamaz. orta uç kullanılarak yapılan doğrultucularda 2*x trafolar kullanılır.

arkadaşlar mesela 2x 12 volt trafo ile 0 24 trafolar arasında ne fark vardır bunlarla ilgili bilgilere ihtiyacım var

2x12 trafodan 2 adet 12 volt alabilirsin ama 0 24 trafodan direkt 24 alırsın.ayrıca 2x12 trafo ile asimetrik besleme yapabilirsin.yani +12 0 -12 volt besleme alırsın

teşekkür ettim abilerim sizi sık sık yoracam ben

yardımcı olabildikse ne mutlu

yine sor deneyimlerimiz size ve herkese

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…