380vac motor

Slm arkadaslar bır adet toplanmıs yıldız ucgen panomuz var panoyu makıneye bagladık ama start verdıgımızde panoya ana besleme verdıgımız yerdekı kacak akım rolesını attırıyor panoyu kacak akımı devre dısı bıraktıktan sonra normal sekılde calısıyo ama kacak akımlada calısması gerekıyor ne yapabılırım yardımcı olursanız sevınırım.

Motorunuz büyük güçlü ise,30 mA lik kaçak akımla çalıştıramazsınız.

Makina işletmeler için 300 mA kullanılıyor, kullandınız da bunda da mı sorun çıkarıyor?

Makina işletmeler için 300 mA kullanılıyor, kullandınız da bunda da mı sorun çıkarıyor?
slm 300 ma yangın koruma degılmıdır normalde 30 ma olursa kacak akım 300 ma olursa yangın koruma oluyo dıye bılıyorum ben neyapabılırım ben.

slm 300 ma yangın koruma degılmıdır normalde 30 ma olursa kacak akım 300 ma olursa yangın koruma oluyo dıye bılıyorum ben neyapabılırım ben.
İkisi aynı şey biri aile arabası biri spor, biri ev biri villa, sistem aynı, 300 lük eşiğin altındaki kaçak işini tökezletiyor, tesisatı elden geçir bunların neden attığını biliyorsun yabancısı değilsin

motor miline encoder bağlarsan kesın çozum olur

slm arkadaslar bır ad motoru 4kw olması gereken hamur karıstırma makinemiz var bu mkıne cıft devirli bu makineyı monofaze olarak çalıstırmak istiyoruz 220v motorlardada cıft devir motor yok galıba baska bır çozumu varmıdır.

hamur karistirma motorunun kondansator baglanarak 220 de calisacagini sanmiyorum calissada pek uzun surmez diye dusunuyorum.
kondansator baglayarak faz acisi yaratip 380 volt motoru 220 de calistirmak fan gibi hafif yuksuz veya az yuklu sistemler icin verimli olabilir.

Hız sensörü iyi fikir .Bobinajcılardan temin edebileceğiniz bir merkez kaç anahtarını motor miline bağlamam en ucuz ve basit yöntem olur.

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…