4. sınıftada okulla birlikte devam etmek istediğim yaz stajı

Ali NARİN

Üye
Kendimi tanıtmadan önce 3. sınıftayım ve isteğime göre yaz stajı ayarlayamadım nedenini bilmiyorum sanırım yeterince tanıdığım yoktu tanımayanlar pek sıcak bakmadı.İstediğim şey yaz stajını yaptığım firmada 3 ay yaz stajı yapmaktı ve okul açıldığındada part time devam etmekti ardından okul açıldığında firmanın istediği ihtiyacı olan bir projeyi kendi bitirme tezimle birleştirip karşılıklı çıkar sağlanabilecek bir ortam oluşturmaktı sonuçta hocalarımız bitirme projelerinde yine şirketlerden istiyorlar projeleri ve olumlu bakıyorlar bu durumada.Ben kendimi biraz geliştirdim ama hala çok fazla öğrenilecek bilgi var deneyim var.Elektronik bir okyanus öğrenmeyi yeni şeyler üretmeyide seven birisiyim umarım bunlar yeterli olur.

Ali NARİN

0505 665 39 76

ali.narin58@gmail.com

3. sınıf öğrencisiyim elektrik elektronik mühendisliği öğrencisiyim.

nanomagnetic instrumenst adlı bir şirkette 3 ay boyunca arm üzerine staj yaptım.

daha önce casper firmasında 3 aylığına çalıştım okuldan dolayı bırakmak zorunda kaldım
iş yeri okul yeri uyumsuzluğundan.
askerlik tecilli halen okumakta olduğum için.

Yıldırım beyazıt üniversitesi( devlet) halen devam ediyor.

Kanuni lisesi mezun olduğum lise.

Okuduğum okul yüzde yüz ingilizce olduğundan çok iyi seviyede ingilizcem var.
Ehliyetim b sınıfı 2011 yılından beride aktif sürücüyüm.
Meb onaylı kurstan bilgisayar işletmenlik sertifikam var 3 ay sürdü kurs.
Ybu biltek adlı kulubun kurucu başkanlığını yaptım 2 yıl aktif üyesiydim.Ardından elektromobil takımını
kurdum sıfırdan üretiminden montajına her aşamasındaydım ve bir yıl takım kaptanlığını yaptım.Halen son iki yıldırda kaptan yardımcısıyım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…