400amperlik tristor yada triac

erdem325

Üye
arkadaslar bana 24 volt altinda calisacak ve 400ampere kadar dayanikli tristor yada triac lazim..
nerden bulurum fiyatlari ortalama nedir bilenler bilgilendirirse sevinirim..

birde ariyorum buluyorum 400amperlik tristor yada triac ama 1200volt a falan dayanikli..
benim yuksek gerilimle isim yok uygulamamda..
bunlarinda fiyatlari epey yuksek :)
bu elemanlar icin guc faktorumu onemlidir acaba yoksa ayri ayri akim ve gerilim degerlerimi onemlidir?
mesela 100volt 100amperlik tristor yada triac icin bu eleman 10000watt yada 10kwatt lik diyebilirmiyiz?
eger boyle diyebiliyorsak benim isimi 9600wattlik bi eleman gormeli..

arkadaslar bana 24 volt altinda calisacak ve 400ampere kadar dayanikli tristor yada triac lazim..
nerden bulurum fiyatlari ortalama nedir bilenler bilgilendirirse sevinirim..

birde ariyorum buluyorum 400amperlik tristor yada triac ama 1200volt a falan dayanikli..
benim yuksek gerilimle isim yok uygulamamda..
bunlarinda fiyatlari epey yuksek :)
bu elemanlar icin guc faktorumu onemlidir acaba yoksa ayri ayri akim ve gerilim degerlerimi onemlidir?
mesela 100volt 100amperlik tristor yada triac icin bu eleman 10000watt yada 10kwatt lik diyebilirmiyiz?
eger boyle diyebiliyorsak benim isimi 9600wattlik bi eleman gormeli..

sayın meslektaşım 400Amperlik akım çok yüksek hem siz tristörü bulsanız bile bu tristörü nasıl izole edeceksiniz atlama yapabilir.siz yapmak istediğinizi net yazarsanız size daha da yardımcı oluruz

sanayi tipi tristörlerin voltaj dayanımı dediğin seviyelerde olur. etiket değerlerinde güç belirtmez sürekli geçebilecek akım ve dayanabileceği voltaj belirtilir datasheet lerinde çalışma karekteristik eğrileri mevcuttur.tam olarak nerde ne şartlarda çalıştığı önemli o yüzden yazmalısın

Forum istatistikleri

Konular
129,311
Kullanıcılar
451,758
Son üye
sefaaa41

Yeni konular

Geri