7.5 kw lık motora kumanda panosu

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
bencede yıldız üçgene gerek yok direk üçgen kalkabilir çok rahatlıkla.1 adet kontaktör,1 ad termik,1 monofaze 1 trifaze v otomat,start,stop,lamba kablolar,abone nh panosu (bildigim ufak pano) yeterli bence.

Yıldız-üçgen kullunabilirsin fakat bunun maliyeti yüksek olur.motoru üçgen bağlayıp direk yol verebilirsin.3*25a otomat 1adet, 6a mono faze otomat termik, kontaktör ,star,stop butonları, sinyal lambası ve bir adet pano ile bu problemi çözebilirsin.kullanacağın çok önemli okonudada bilgi verebilirim.

Son düzenleme:
arkadaşlar tşk ederim....beni aydınlattınız...piyasa fiyatının 5 katı fiyat çıkarttılar bana...üstelik siemens bile degil...

arkadaşlar yıldız üçgen panoyu montelenmiş halde bana gönderebilecek arkadaş aranıyor....ücretinin eft yada kargo kapıda ödeme şeklinde de yaparım

panoyu ne zamana istyorsun araştırma yapıp sana döneyim

arkadaşım buişi yaptıracaksan işi bilen bi ustaya git nasıl bi pano istiyosan yapsın işini hallet bu arada fazla 3'e 5'e bakma cünkü yaptıracağın iyi bir pano seni 10 sene gotürür

seskaljin pano önümüzdeki hafta pzt yada salı günü lazım...toplayabilirmisin?

hakan önder arkadaşım 3-5 e bakmıyorum 200 tl tutan parçalara 700 tl dendi....aramıyayımmı?

panoyu ben sana yarında gönderirim ama ödeme. bu arada sen istanbuldamısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…