ABB ACS800 invertere pc ile bağlanmak

engin25

Üye
Selam.Elimde 1 adet ACS800 inverter var.Aynı zamanda pc ile haberleşmesi için
gerekli fiber optik kablosu ve özel kiti (kartı) de var.Birde pc de drive window programıda mevcut.Kısacası gerekli herşey mevcut.Benim amacım ikisini haberleştirip sürücünün içindeki paremetreleri pc ye okutmak.Ne kadar uğraştıysam haberleştiremedim.Lütfen bilen varsa bana hangi menülerden hangi ayarları yapıpta ve de sürücüdeki parametre ayarlarıda nasıl yapacağımı bana söyleyebirilmi.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
slm engin acs 800 ile o kadar pahı kitlere ihticay yok ama elinde varmış ben de araştırma yapmıştım ama bana çok pahalı geldi benim elimde de başka bir kablo var eğer istersen sana temin edebilirm ben o kabloyla bağlanıyorum içindeki kalibrasynları yapıp acs 800 leri yedekleme imkanım oluyo ve bağlantı konusunda hiç problem yaşamıyorum saygılar.

Slm efe43 özel bir kablomudur.Bende de acs 800 var yedeğini henüz almadım.Kendimiz yapabilirmiyiz.Drive window programını nasıl temin edebiliriz

sn serkuç programı istersen bu sitede var ordan indirebilirsin link olmediyse eğer oldüyse msn adresin varsa gönder sana mail atayım ama kablo için benimle irtibata geçmeni isterim 0555 453 6801 ok

DriveWindow programını aç Select OPC Server penceresi açılacak. ABB.SMP seçeneğini seç. File-Parameter-Save AS yapıp parametreleri kaydedebilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…