Abb motoruna hiz kontrol.ama motor trİfaze 24v ac dİkkat!!!

ArkadaŞlar elİmde hiz kontrol uygulamasi yapacaĞim 10 adet 24v ac motor var 0,37 kw bunlara hiz kontrol Ünİtesİ takmak İstİyorum.motor etİket deĞerlerİ
u:24v ac Ücgen baĞlanti trİfaze
u:42v ac yildiz baĞlanti trİfaze
bu motor abb marka
yardimci olursaniz sevİnİrİ. İyİ ÇaliŞmalar

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
türkiyede ona göre sürücü bulamazsın bulsan bile mailyeti çok yüksek en doğrusu 380 vac motor alıp normal sürücü ile kontrol etmek. bu arada abb sitesine baktım o motora göre sürücüsü yok

türkiye"de tamamen kendi imkanlarıyla sürücüimal edebilen mühendisler var. yerli üretim sürücü görünüşü biraz kabasaba da olsa(simens ve benzerleriyle karşılaştırıldığında) sizin işinzi görür.size tavsiyem birkaç asansör firmasına başvurun"elektronik kartlarınızı kime yaptırıyosunuz" diye sorun,derdinizi anlatın.birinden biri mutlaka sizi doğru adrese yönlendirecektir.kolay gelsin.

3 ayrı dimmer anahtarla olabilme olanağı varmı çıkşına diyot kulanılarak

Sorması ayıp olmasın bu motorların amacı ne acaba?

arkadasım bende bu motorun suruculerını yapmaktayım ama bana da projem ıcın bu motorlardan 1 adet lazım.eger ıstersen 1 motora 1 surucu verebılrım.eger ılgılen ırsen ibrahim@gdgundem.com adresıne yaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…