Adaptör +/ - yer değiştirme yardım

9v 1a olan adaptörle de denedim ama sonradan öğrendim ki giriş ucu + /- -/+ olayı varmış. demek bendeki adaptör tersmiş.
sizdeki adaptörde - / + mı yoksa +/- mi tam resimde gözükmüyor

Baba o zaman seni cep telefonunun şarj cihazının + ve - uçlarını değiştirip telefona anlık bağlamaya davet ediyorum. Bakalım ne şenlik olacak .

Baba o zaman seni cep telefonunun şarj cihazının + ve - uçlarını değiştirip telefona anlık bağlamaya davet ediyorum. Bakalım ne şenlik olacak .
buda değişik bakış açısı tabi ama benim telefon type c önlü arkalı farketmiyor . Şaka bir yana da Amacım şuydu. Adaptör ucu içindeki iğne eğer + , dışı - ise onu kabloları kesip ters bağlayarak yer değiştirerek değiştirme işe yarar mı

Son düzenleme:
Sizin önce bir sağlamlık kontrolüne ihtiyacınız var .

bak orada yazıyor görecelidir diye, yani değişkendir. ve unutma org casio olsa bile, cep telefonu kadar akıllı değil. bu arada patlaması gereken pil değil cihaz. öğrenirken en pahalı olanı seçtim. yap ve gör. 18650- 9 v pil- 12 v akü: hepsini kısa devre yaptım. her seferinde kablo yandı. adaptöre kısa devre yaptırdım güm. patlamadı ama yandı yani ufak tefek ses geldi ama öyle dumanlı patlama yaşamadım. pillerin de ısındığını gördüm atlamıyayım. adaptörün jack çıkışı -/+ yerine +/- ise genelde adaptörü söker uçları değiştiririm ama havyam yoksa, kes kabloyu uçları ters bağla.

o kartın üzerinde arızalı olan smd parça diyot mu? bobin mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…