Akım Trafolarındaki KULAK Mühürü Sorunu hakkında

asdfgblt

Üye
Arkadaşlar Yeni kurulacak tesisimiz için Elektrik idaresi Akım Trafolarında Sanayi Bakanlığı onaylı Kulak Mühürlü Trafo kullanılmasını istiyor, ama sadece bir firma bu standarttaymış (sanırım Cyport gibi birşey) bu konu hakkında bilgileri olan arkadaşların paylaşmasını rica ederim.
Şimdiden teşekkürler.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Yok mu bir bilgisi olan
cevaplarınızı en kısa zamanda bekliyorum

Turkiyede uretim yapan hic bir firma bu muhurle uretim yapmiyordu.Sayport akim trafolarinin hepsini Cinden getiriyor ve bu istenen muhur o trafolarda bulundugu icin tek firma gibi gozukuyordu.Suan Unitrans Akim Trafolarini bu muhurle birlikte kullanabilirsiniz butun hazirliklari tamamlandi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…