Alt destekli mil kestirme (Vida delikleri)

certy

Üye
Merhaba arkadaşlar.

Bu milleri satan bazı firmalar isteğe göre ölçüde kesip yolluyorlar. Ancak merak ettiğim bir konu var. Keserken rastgele mi kesiyorlar, yoksa vida delikleri ortalanmış şekilde mi kesiyorlar? Kestiren arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Doğrusu karşılıklı 2 tarafın da aynı kesilmesi. Yani her eksendeki her iki mil de aynı olmalı ama Türkiye'de böyle yapanı hiç görmedim.

Bir kaç sene önce ebay'den THK marka araba ve ray almıştım. Her iki ray birbirinin aynıydı.

Benim bildiğim mli+destek delikleri siz delersiniz. her ikiside doludur.

şahin rulmandan aldığım raylar için dedimki fireyi hesapladım aşağı yukarı şu kadar ediyor bana delikler tam ortalı yollayın alın bu da parası dedim
sonuç eh işte kısmen ortalanmış ama çok dert edilecek bir konu değil bence eğer sigmaya monte edecekseniz.
zaten raylardaki vida delikleri birbirine çok sık.

Abi bende delikleri düşündüğüm icin lazere sadece markalama yaptirdim z ekseninde

Z ekseni için bana atılan mailde,
Montaj deliklerini ray elinize ulaştığında açın demişlerdi.

Sorun değil, halledilebilir birşey fakat, @asenyurt 'unda dediği gibi, üstüste koyup güzelce kessip taşlayıp göndersene abi hatta ikitane arabayı tak, en son vida deliklerinede çırtçırtla mühürle, bizide kesip biçmek için uğraştırmasa diyorum... parasını vereyim diyorum.

''çokta güvenemiyorum ''yamuk'' çıkabilir.. :E

yanlış anlaşılma olmasın raylarda zaten delikler var sadece rayın başlangıcı ve bitişinde delikler eşit olsun demek istedim
mdf gibi bir yere monte edecekseniz ray elinize ulaşınca delikler o zaman belli olacak o yüzden mdf yi önceden delmeyin demek istemişlerdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…