altivar 31 bağlantı yardımı

silent59

Katılımcı Üye
arkadaşlar elimizde bulunan altivar invertörün default start yöntemi 24 v klemensi üstünden lı1 ve lı2 girişine kontak yaparak kullanıyoruz biz start yöntemini 24 v klemensini kullanmadan dışardan 0 v'u lı1 -lı2 klemenslerine vererek çalışcak şekilde çevire bilirmiyiz bunun için gerekli parametreler hangileridir bilgisi olupta yardım eden olursa sevinirim...

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
kullanım kitapçığında yazıyor.pdf olarak internette mevcut

merhaba abi ativar 31 i dışarıdan 24 v vererek start verebilirsin dışarıdan vrecegin kaynagın eksisini ativar eksi com ucuyla birleştir dısarıdan verdigin 24 ü l1 ver caliştır parametre ayarlarına gerek yok 0 v vererek cevirme demissin onu tam anlayamadım soruyu biraz aç

yavi altivarın dijital inputlarına 0v verilince start alacak şekle getirilebiliyormu diye sormuştum...

silent kardeş 0 volt vererek star verebildinmi yaptıysan bizimlede paylaşsana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…