altivar31

mozcengel

Üye
Arakdaşlar altivar 31 ile motorun hızını potansiyometreyle ayarlamak istiyorum hangi parametreden seçmeliyim bulamadım yardımcı olurmusunuz.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
kolay gelsin potans uçlarınızCOM AI1 +10 olarak yapılır parametredende atv31 lerin 2 çeşiti vardır birisi sadece potansla çalışan diyeri ise ekrandanda start stop yapabilme özelliği olan cihazdır sürücünin ekranında start stop butonu varsa 1-0 parametresine geliyorsun tcc parametreinin içine gir loc tur onu 2cp yap sonra ctl parametresine gel fr1 geldikten sonra içine gir aı1 yapıyorsun ve potanstan çalışır eyerki ekranda start stop butonu yoksada yukarda belirttiğim bağlantıları yapın frekansı görmek isterseniz sup parametresinde frh geliyorsunuz ve 2 saniye basılı tutun sonra ekranda hız frekansını görüğrsünüz biz tamirciyiz bilginiz olsun kolay gelsin şimdiden

sayın ustalarım sizden bir ricam olacak mümkünse ATV31 sürücülerin türkçe kullanma kılavuzu nasıl bulacagım hakkında bilgi verırmısınız

dosya ekte kolay gelsin

Ekli dosyalar

• ATV31_programm_manual_tr.pdf
    770.9 KB · Görüntüleme: 816
s7200 ile altivar31 i nasıl kontrol edebilriz? analog modül bağlantıları tam olarak nasıl olmalı atv31 ile ?

Analog modülü 0-10v konfigüre edilir. Blendajlı kablo ile Analog çıkış modülün 0V'tu ATV31'in COM klamensine, Analog çıkış modülünün + ucu ATV31!in AI1 ucuna bağlanır. PLC'den bir dijital çıkış ile röle çektirilir. Bu röle kontağı ilr ATV31'in start stop (+24 ile L1) işlemi yaptırılır. Röle çekince verdiğin analog değer kadar motor döner.

bana altıvar 31 veya altistar 01 satmak ısteyen var mı ? tatmın edıcı fıyat verırım numaram 05419490721

elime atv31 geldi fakat bağlantı şekli yok nerden bulabilrim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…