Amfi besleme hakkında yardım

Elimde 2X50W+100W olan ZK‑MT21 amfi var buna batarya yapmak istiyorum ama hiç bir fikrim yok bataryalar hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim sitesinde 24v 4a adaptör ile kullanılmasını gerektiği yazıyor

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
2 *12 v DC 9A aküyü seri bağlayın.
Uzun süre ampliyi kullanırsınız.
Aküleri şarj etmek için, uygun şarj cihazı da alın.

6s 3.7 lityum pil ile de olur.

Lütfen mazur gör; ismini görünce merak ettim, dilinle gerçekten volt ölçüyor musun reis?

Lütfen mazur gör; ismini görünce merak ettim, dilinle gerçekten volt ölçüyor musun reis?
Çok küçükken merak edip yapmıştım reis Allahtan adaptör güçsüzdü herhalde hafif bi çarpıldım o bile kötü yapmıştı :)
Elektronik bilginiz, bütçeniz yeterli ise tabii ki yapabilirsiniz .
Yüksek maliyetli bir proje olur
Çok elektronik bilgim yok ama yeterli ekipman var elimde bakarak sorarak bi şekilde yaparım inşallah tek aklıma takılan bataryanın çıkış amperi fazla olursa amfiyi bozmaz mı onu nasıl ayarlayacağım ?

En kolayı ve en güvenilir olanı, transformatör, köptü diyot ve kondansatör kullanarak besleme ünitesini yapmanız.

24VDC için, önce 18Volt 100Watt transformatör bulun.

24V-Power-supply.png

bataryanın çıkış amperi fazla olursa amfiyi bozmaz mı onu nasıl ayarlayacağım ?
Bataryanın çıkış amperinin yüksek olması amplifikatör için her zaman iyidir.
Derin bass sesleri doyurucu olur.

Çok elektronik bilgim yok
Batarya yapım işine tek başınıza girmeyin.

ama yeterli ekipman var
Batarya yapımında; ekipmanla birlikte elektronik bilgi de lazım biri eksik olursa proje sonuçlanmaz.

Önerim;
Elektronik bilgisi olan birisinden yardım almanız.
Sonrası neler yapılması gerektiğini yazarım.

Forum istatistikleri

Konular
129,401
Kullanıcılar
451,923
Son üye
veysel darğın

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri