ampul devamlı kesiyor

ok_gun

Üye
slm arkadaşlar evimdeki avizemde 60w ince duylu mum ampuler devamlı kesiyor haftada bir değiştirmekten usandım sorun sadece mum ampullerde oluyor diyer aydınlatmalarım tasarruflu lamba onlarda hiç sorun yok yardımcı olursanız sevinirim

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
avizenizin duylarında problem olabilir...ya ömrü bitmiştir yada kablosu gevşek olabilir....aldığınız ampul de kalitesiz olabilir.......

duy bağlantılarında yada eklerde gevşeklik olabilir.kontrol edin.

arkadaşlar ilginize teşekkür ederim sorun halloldu sanırım duyların birkaçından şüpelenip yenisi ile değiştirdim mum ampullerin yerine tasarruflu lamba taktım 15 gün geçti sorun görünmüyor şimdilik

Mum ampulleri evde avizede kullanıyoruz.Bizde sürekli patlama problemiyle karşılaştık.Ampulleri tasarruflu olanla değiştirince sorun düzeldi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…