amx38 teknik destek

alümınyum folyo sektöründe imalat yapan bi firmada çalışıyorum.alüminyum folyoları 100-60-30mikrondan 0.8 mikrona kadar inceltebildiğimiz  hunter marka 1974  amerikan yapımı haddemiz var.relıance elektrik tarafından yapılmış bir sistem üzerinde dcs olarak bildiğimiz plc ye benzeyen programlanabilir lojik bir ünite mevcut. sistem çok eski bir sistem amx38 adında bir programla çalışıyor. bu program sayesinde dcs lerin içine girip programda ayar değişiklikleri yapılabiliyor fakat programa hakim olmadığım için şimdilik sadece görsel olarak makinayı programdan takip edebiliyorum.ben programın içine  girip kendim motorları kontrol etmek değişiklikler yapmak istiyorum resimleri göndericem bu sistemi daha önce kullanan yada bu sistemi gören arkadaşlardan yardım istiyorum . program ile dcs nin içindeki ladder diyagramlarını görebiliyorum resimlerini paylaşıcam ladder diyagramı siemens in kopyası gibi.iyi çalişmalar

10yıl önce sistem tedahülden kaklkmış belki hala sistemin kullanıldığı yerler vardır diye ümit etmiştim ama sanırım formda yok:S

Ekli dosyalar

• SUC40107.jpg
    106 KB · Görüntüleme: 7
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…