An-fi den anlayanlar?

losa

Üye
1000-1500W+2X350W hoparlor takmak istiyorum arabaya kaç watt an-fi gerekirr...????

edison un 5kanal ve 6 kanal anfileri var onları rahatlıkla kullanabilirsin.. 4 kanalı stereo çıkış +1 ve 2. kanalları ise mono dur subwoofer bağlayabilirsin.. yalnız bana öyle geliyor ki 350W dediğin hoparlörler kaliteli değil benim tavsiyem 1çift jameson mid+ 1 çift pioneer hoparlör ve next 1500W subwoofer kullanmandır

an-fi 1500W mı olmalı...???

o senin isteğine göre değişir ve bası nasıl kullanacağına göre.. ama dediğim anfiler işini çok rahat görecektir herhangi bir tesisatçıya gittiğinde edison anfilerini sor onlar daha detaylı izah eder

arkadaşlar elimde bm boschmann 6882 anfi var ve lcd bağlamak istiyorum bana yardımcı olun

anfi nedir yahu sunu amfi deseniz bari yada ampli(amfilikatör)türkçesi(Amplifikatör)orjinal

= )) bence de, dil alışınca el de alışıyor işte napsınlar

abi sen ne yapacan bu kadar şatafatı düğün salonlarında bile yok.... al bi 600-700w ampfilikatör... 2 tane jbi 200w hoparlor 1 tane de iyisinden subwoofer yeter...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…