ANKARA BÖLGESİ ONAYLI 50-100 kVA OG PROJESİ ÖRNEĞİ

ugures

Üye
Merhabalar. Ankara'da bir proje çalışmamız olacak. Ancak daha önce tedaş ankara bölgesine ait bir yerde proje çalışmamış olmamıştı. Bu nedenle bu bölgede uygulanan projelerde neler istenir nelere dikkat edilir hiç bilmiyorum. Elinde ankara tedaş tarafından onaylanmış bir og projesi(mümkünse enh profilli) olan arkadaşım var ise sanal ortamda gönderebilirmi.

arkadaşler ilgisizliğinize çok teşekkür ederim.
Kendi işimi kendim gördüm.
2 kere eskişehir- ankara yaptıktan sonra öğrendim ankaranın isteklerini.
İhtiyacı olan varsa BİLECİK - ESKİŞEHİR VE ANKARA projelerinde yardımcı olurum.

çok merak ettim proje onayları bölgeye göre değişiryor mu? yani atıyorum ankara emo nun onayladığı bir projeyi antalya kabul etmiyor mu? ben bu konuda bir araştırma yapmıştım (jeneratör projesiyle ilgilii) ankara emo buradan onayladığımız projeyi 81 ilde kullanabilrsin demişti.

çok merak ettim proje onayları bölgeye göre değişiryor mu? yani atıyorum ankara emo nun onayladığı bir projeyi antalya kabul etmiyor mu? ben bu konuda bir araştırma yapmıştım (jeneratör projesiyle ilgilii) ankara emo buradan onayladığımız projeyi 81 ilde kullanabilrsin demişti.

emo onaylarında pek sorun çıkmaz. ama tedaş, bedaş gibi kurumlar onay konusunda çok nazlı. hele telekom'un konusuna hiç girmiyorum. teknik şartları yerine getirmekle alakası olmayan bazı isteklerle karşılaşabilirsin.

Sormayın hocam. Teknik yeterlilikle alakası olmayan bir sürü istek. şimdi ankara bölümü bitti. huyunu suyunu öğrendik mühendislerin. bakalım medaş ne diyecek, hangi ,isteklerde bulunacak. Artık onuda ilk proje ile öğreneceğiz.

Forum istatistikleri

Konular
128,931
Kullanıcılar
451,107
Son üye
Xte13

Yeni konular

Geri