ARİSTON

Arkadaşlar lütfen acil yardım edermisiniz ariston av82x marka çamaşır makinam 1 2 tur atıyor sonra leke çıkarma ve ilave durulama ledlerini yakıyo hataya geçiyo acaba nedendir programı reseti felan varmıdır

hocam bu makina bizim bi arkadaşın bana sordu bende size sordum o da bu işlerden anlar elektrikçi ama tabi sizin gibi bu konunun uzmanı deiliz bana dediği şu makina biraz çalışıyo ilave durulama ve leke çıkarma lambaları yanıyor öylece kalıyor diyor yani ben makinanın ledini felan göremiyorum sadece bu açıklamadan bi sonuç çıkarmanız mümkünmü acaba

Arkadaşlar lütfen acil yardım edermisiniz ariston av82x marka çamaşır makinam 1 2 tur atıyor sonra leke çıkarma ve ilave durulama ledlerini yakıyo hataya geçiyo acaba nedendir programı reseti felan varmıdır
slm
anlattığınız durum f6 hatası oluyor .buda program seçme anahtarında hata olduğunu gösteriyor.resetle felan düzelmez.anahtardan başlayıp karta giden kabloları ve kartı incelemek gerekir buda bilen birinin yapması gereken bir iş

merhaba bana çok acil arıston avd10x model çamaşır makinesinin ekranında yazan demo yazısının ne anlama geldiğini öğrenmem gerekiyor..programı çalıştırdığım anda ekrana demo yazısı çıkıyor ve su almadan döndürmeye başlıyor..ne gibi bir problem var merak ediyorum açıkçası servislerede güvenmiyorum gereksiz parçaları değiştirip fazla para alanlar oldukça fazla doğru yeremi soruyorum bilemiyorum ama buraya yeni kayıt oldum özür dilerim yanlış bir konu üzerinden soru soruyosam...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…