Araba teybine flash bellek bağlayarak mp3 nasıl çalabilirim?

İstanbul gibi büyük şehirde yaşıyorsan bu FM Modulator MP3 Player transmitter cihazlarını hiç tavsiye etmem. Bende var İstanbul'da kullanamıyorum. Çünkü boş frekans yok. Ancak uzun yola çıkınca kullanabiliyorum. FM bandından yayın yapıyor ve etraftan zayıf yayın olduğu için parazit karışıyor.

Slm flash bellek haricinde arabanın çakmak ısıtma kısmına takılan mp3 çalarlar var, onlardanda kullanabilirsin. Hatırladığım kadarı ile mp3 çaların üzerinde radyo frekansı yazıyor teybinin radyo kısmına bu frekansı gir ve istediğini dinle. Frekansla çalışıyor yani.kumandasıda var. ama çin malı alma trafik lambalarında parazit yapıyor.

vallahi çok sağolun ya dünden beri uğrasıyorum nasıl oldugunuda anlamadım ayarlayamadım bir türlü şimdide 2 saat uğraştım yaptım sonunda frekansları zor ayarladım104.4 teşekkürler.

2008 model bazı araçlarda flash bellek girişi yok ama yapanını gördüm.Yanlız direksiyon komutlarını çalıştırmıyor.bu konuda MERT_13
arkadaşımız bilgi edinebilirmi?

hiç uğrasmayın bence. 5 liraya çakmaklığa takılıp teyip sinyaliyle çalışan sistem var . 8 gb'lık hafıza kartı var içinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…