Aranızda okurken staj için yurtdışına gitmiş mühendis var mı??

Mrkilic27

Üye
MErhabalar..Ben yazın yurtdışına gitmeyi düşünüyorum..İlk sene Stajım yok ama yine de gidip görmek istiyorum..Gideceğim yerin dilinide öğreniyorum..İngilizcemde 10 üzerinden 8 seviyesinde..:)Orada akrabalarımın yanında kalacağım...Bunun için greken şartlar neler :O

Yurtdışı çok geniş kavram her yerin şartları farklıdır sorunda çok anlaşılır değil bana göre çelişkili bir yazı yada soru diyelim kendi içinde neden diye sorarsan akrabaların yanında kalabilmen için onları yaşadığı yer bölge şehir staj yapmalısın inglizcende varsa ordaki firmalra irtibata geçip şartları öğrenmelisin ama sen genel olrak şartklar nedir sormuişsun ben tam olrak anlayamadım yada soruyu çok detaya inerek düşündüm bilmiyorum kolay gelsin sana

Merhaba..Cvp için tşk ederim..Şöyle anlatsam daha iyi olacak gibi..Ben Elektrik Elektronik Mühendisliği 1.sınıf öğrencisiyim..Seneye Stajım yok ama ben şu an dil öğreniyorum..Dediğim gibi ingilizcemde iyi..Gidip yurtdışına 3 ay kalmak ve dilimi geliştirmek istiyorum..Yurtdışına gitmek için gereken şartlar ne ?? yazni vize işlemeleri falan..

Forum istatistikleri

Konular
128,880
Kullanıcılar
451,015
Son üye
alperen uğur

Yeni konular

Geri