Areste otomatik çizim

mandalina_

Üye
İsisteki devreyi arese atıyorum.Elemanların hepsini yerleştirdikten sonra tek tıkla otomatik çizim yapmasını istiyorum.Elemanların ledlerin yerleri önemli degil.Bunu nasıl yapabilirim?Yoksa çok zamanımı alıyor.Auto routera tıklıyorum ama yinede olmuyor.Devre basit bi devre degil .yürüyen led devresi

proteus 7.5 sp3 kullanıyordum.Menüsü digerlerınkınden biraz farklı.
Şimdi portable proteus 7.1 sp4 kurdum.Auto router yapınca yolları otomatik çiziyor.Bu gayet iyi.
Yalnız elimdeki bazı dosyaları 7.1 sp4 portable açıyor.Bazısını da 7.5 sp3 açıyor.Yani 7.5sp3 bütün dosyaları açamıyor.
Portable de çalışan simulasyon 7.5 sp4 de çalışmıyor.Vs o nedenle ikisini de kurdum.
Ama bana en iyi kombinasyonu kendi bulup devre elemanlarını otomatik olarak yerleştirip en az sayıyla via yada jumper dedigimiz o kırmızı çizgileri kullanacak şekılde devre çizmesini sağlamak istiyorum.Auto router komutu sadece otomatik çizim yapıyor.Ve epey bi kırmızı çizgi çıkıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…