artcam satış fiyatı ?

örnek olarak.

Örnek 1

Sermaye iş gücü dünya kontrolü amaçlı faaliyetler.
CIA'den korkunç zihin kontrol deneyi

Örnek 2

Medeniyetleştirme(sömürmek) adına medeniyet yok etme çalışmaları
Tasmanya Soykırımı - Vikipedi

Örnek 3

Alimler vasıtası ile medeniyetleştirme çalışmaları!?
https://www.facebook.com/YakinTarih...9824458406470/?type=1&relevant_count=1&ref=nf

Ucuz pahalı hıristiyan ve ya budist , bir şekilde ticari işletmelerseniz yasal çerçevede kalmaya dikkat ediniz.
Sonuç çook pahalıya mal olabiliyor.
Hapis cezasından kurtulmak için fiyatlarının 3-5 katı ödemek zorunda kalmayın.
Konunuza hakim olun.
İşinizi görecek programı iyice araştırıp seçin.
Gereksiz fazlalıkları olmasın.
Ancak teknik öğrenciler kendilerini hazırlamak adına bunların hepsini öğrensin onlara sözümüz yok.
Zaten öğrencilere özel opsiyonlar var.
Gerekirse evinizde oynaşınız ama iş yerinize ulaşmasın.
500TL ye bile işinizi görebilirsiniz.
Yakışıklı arayüzü olan bir sürü videosu olan her kesin tanıdığı program olan ... özellikleri değil , işinizi gören az tanınmış ucuz programları seçin.
Zaman zaman denk gelen programları paylaşıyoruz.
Forumları takip edin.

arkadaşlar artcam programı alacağım lisans bedeli ne kadardır bilginiz varmı

Bir yerde okudum , Delcam ArtCAM JewelSmith 2012 Build 335 Minimal , bu versiyon dongle gerektirmiyormuşşş

Gerçi 2015 versiyonları eskimişken kim kullanır daha eski versiyonları ? ( lazım olduğunda 2008 TR kullanıyorum çaktırmayın )

Mesela solidworks için abd den alınan lisans her yerde özellikle TR de kullanılabiliyor.
Olur mu öyle , lisanslı programı yükledim gittim çin e , olmadı yeniden al , yok .

Yurt disindan alinan bir programin eger tarafiniDan getiriliyorsa yurta giris yerindeki gumrukte faturasi ibraz edilerek vergisi..intikal vergisi odenerek tr de kullanilabilir... ve hic bir kurum buna karisamaz..
Eger posta yoluysa elinize gectikten sonra en yakin veya bagli bulundugunuz vergi dairesi ile beyana dayalinolarakta islem yapabiliyorlar.... tr.. tek sikinti destek istediginiz de tedarikciler sirtini donebiliyor yada cok yuksek memblaglara destek oluyorlar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…