Asansör Şirketlerinda Çalışma Konusunda Ne Düşünüyorsunuz?

arkadaslar ben 28 haziran 2008 mezunuyum inönü elektrik elektronik mühendisligini bitirdim hemen sonrasında antalyada bi asansör şirketine girdim.henüz tecrübem yok ancak proje falan cizmeyi ögrendim ancak bana gelecek vadetmiyo gibi gelio bu asansör sirketim.
sizce ne yapmaliim dvm mi etmeliim
yoksa askeremi gitmeliim
lütfen deneyimli arkadaslar yardımcı olun

Moderatör tarafında düzenlendi:
benim tavsiyem askere bir an önce gitmen. askerliği tecilli insanlara, yarım insan gözüyle bakıyorlar.

Şimdilerde,askerliği yapmamış olmak, çok büyük dezavantaj.Biran önce askerliği bitirmenizde yarar var.

Üniversitede kariyer yap.En iyisi.

Elbette çok yarar var(askerlik yapmasında).Hatta Tükçe okuma-yazma bile öğrenebilir , azıcık sıkarsa.

engineer_84 ' Alıntı:
ögrendim ancak bana gelecek vadetmiyo gibi gelio bu asansör sirketim.

Gelecek vaad eden işyerleri, çalıştıracağı kişinin askerlik probleminin olmamasını ister. Bence de askere gidin.

Ya da devamlı çalışabileceğiniz bir işyeri bulabilirseniz ve kendinizi iyi geliştiriseniz, askere sonra da gidebilirsiniz. Dönüşte iş bulmanız daha da kolaylaşır...

askerliğe kadar kalman en iyisi. asansör şirketinde hiç olmazsa asansör avan projesi çizersin. buda ayrıca bir tecrübe olur. zaten bugünlerde yeni mezunlara yelken açan firmalar hızla azalmakta varsa yoksa deneyim varsa yoksa yetkinlik aranır. o yüzden herşeyden önce askerliği aradan çıkar. daha sonra seni sıkıntıya sokmasın.

ben de yıllarca asansör şirketinde çalıştım.Boşa geçen yıllarım oldu.kendini çürütme orada.Başka sektörlerde çalış.Ama önce askere git sana ağabey tavsiyesi

Asansör sektörü yeni bir değişim dalgası yaşıyor ve yaşıyacak CE standartlarının mecbur olmasından dolayı , ezberler bozuluyor . Sektörü yönlendiren firma sayısı fazla değil kumanda sistemleri ile ilgilenirsen potansiyel var .
Fakat askerlik daha önemli ayak bağı her zaman .

saolun dostlar asansörde şimdilik kalmaya karar verdim zaten asansör smm ide 10 gün önce aldım askere kadar burdayım zaten antalyada bikactane asansör sirketi battı,rakiplerimiz azalıyo
saygılar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…