ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ B+A2 EHLİYETLİ TEKNİKER

Slm merhaba değerli kontrol kalemi üyeleri öncelikle konu başlığını neden bu şekilde yazdığımı sizlere açıklamak istiyorum ben ne zaman gazetelere açıp ilan kısmına baksam mesleki deneyim tecrübe sınıf ayırt etmeksizin bu niteliklerin daha öncelikli olarak bu şartların arandığını görünce bende bu sebepten dolayı bu şekilde başlık yazdım neyse fazla uzattım kendimden bahsetmek istiyorum ben askerlik hizmetini tamamlamış b sınıfı ehliyete sahip olan elektrik teknikeriyim bununla birlikte ms offıce iyi dercede hakim (halk eğitim merkezinden almış olduğum bilgisayar işletmenliği sertifikam var daha önceleri eğitim dönemi taile girdiği dönemlerde piyasa deneyimim olmuştu tatil döneminde elimden geldiğince kendime yatırım olarak fırsat buldukça çalıştım şimdi askerlik hizmetini tamamladım şimdi kendime bir iş aramaktayım ilgi ve konuyu takip edip okuduğunuz için sizlere çok teşekkür ederim iş fırsatı tanıyamıyorsanız bile sizlerin fikirlerini bana yön verecektir ücretsiz plc kurslarına katılmayı düşünüyorum konu ile ilgili fikirlerinizi bekliyorum

Biz kaynak makinaları tamir ediyoruz ve iş yerimiz 4.levent kaynak makinalarını incele.kafa yatar bir durum varsa görüşürüz.

ümraniye modoko yanındayız avmlerde mağaza dekorasyonu ve arızaları bakımları yapıyoruz servisler için gelin görüşelim .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…