ATV61 P.I.D Kontrol

geforce18

Üye
Arkadaşlar atv 61 ile iki farklı noktadan referans alarak pıd kontrol yapılırmı?

Soruyu biraz daha açıklayacak olursak; iki adet su tankını bir pompayla beslemek istiyorum. Bu tankların birini sürekli kullnıyorum diğerini ise zaman zaman. Sürekli kullandığım tank basınç transmiteri ile PID çok rahat çalışıyor. İkinci tankıda bu pompaya bağlamak istiyorum kontrolü en kolay nasıl yaparım.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Ancak tankları birbirine mekanik olarak bağlarsan bunu yapabilirsin. Farklı bi yöntem olarakta vanalarla bağlantıları, anahtarlarla sensörleri değiştirerek aynı anda sadece 1 tankı beslersin. onunla işin bitince diğerine geçersin.

Tanklar arasındaki mesafe uzak yaklaşık 30m yakın olsaydı tek tankla yapardım. Anahtarla sensörleri seçme durumunu gelince. Böyle bir sisteme gerek yok o zaman
ilgin için tşk.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…