Avenir DH-DVR3108E Lokalden İzleyemiyorum.

Tr.Server1

Üye
Merhabalar, Avenir DH-DVR3108E dvr kayıt cihazım var.

bunu bilgisayarımdan izlemek istiyorum.

pek anlamam dvr cihazlarından.

dvrin ayarlarından ip adresi atadım.

bilgisayardan ip adresini giriyorum.Başlık olarak avenir yazıyor ama sayfa boş hiç bişey çıkmıyor.

Team viewerden yardım edecek birisi varmı.

kendi yerimde yaptırdım Avenir av-16D1 ve av-2080 cok memnun kaldık yan komsumuzda samsung kayıt cihazı ve kameraları var bizdeki Avenir sistemini gordükten sonra onlar da samsung sistemini değiştirip bizim kullandıgımız avenir yaptımayı düşünüyolar

Kesin öyledir... nedense bizde avenir i sokup yerine xxxx marka bir cihazi veriyoruz ne tuhaf..

bulundugum yerde cezaevi ve bir kurumda samsung 32 kanal cihaz vardı sorun çıkarıyor diye söktüm avenir 32 kanal taktım 2 yıldır ses çıkmadı çok memnunlar...netroun ve spy 32 kanal denedim sırf sorun abi.. adamlar yapmış abi kesinlikle avenir abi kimse bana degiştirtemez kararımı istediginizi yazın ben kendim yıllardır kullanıyorm sorun yok... yüzlerce yerde kurulum uaptım sorun yaşamıyorum ben bunu söyler bunu yazarım

sayın [MENTION=298191]safranboluguv[/MENTION] forumumuzun amacı mesleki bilgi paylaşımıdır. markaları kötülemek veya markaların reklamını yapmak değildir. lütfen reklam çalışmalarınızı başka bir platformda yapınız.

mümkün olduğunca MArka kullanmadan yorum yapılmasını rica ederim

bir taraftan aveniri söküp başka marka takıyoruz diyorsunuz diğer taraftan avenir teknik ile alakalı bilgi isteyen bir kullanıcıya facebook adresini verip yardımcı olayım diyorsunuz yani bir anlamda müşteri almaya calısıyorunuz ... cok etik ve ahlaklı bir ticaret olarak görmedim bu ytavrınızı ve eminimki siz rakip firmaların birinde calısan bir kişisiniz yada onlardan birinin adamısınız ki aveniri kötülüyorsunuz ben marka kötülemekten hic bir zaman yana değilim ama haksızlık da kabul edilmiyor maalesef...
bu yarduım isteyen arkadaşımız
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.avenir.com.tr adresinden isteidği her bölüme ulaşıp varsa sorun sıknıtı şikayet yada memnuniyeti direk avenir firmasıyla paylaşabilr
teekürler

Forum istatistikleri

Konular
129,015
Kullanıcılar
451,245
Son üye
Cevdetsnmz

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri