Avometre patladı yardım :)

Maalesef çöp olmuş olabilir, ama 10 lirayı sokağa attım diye düşünme tecrübe uğruna daha büyük bedeller ödenebilirdi, hatalardan ders al ve tekrar etme.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Sayin tekin126 hocam sigortanin atmis olmasi ile cihazin hic calismiyor olmasi arasinda bir ilinti kuramadim. Sigorta atsa bile cihazin en azindan açiliyor olmasi gerekir. Ne dersiniz? Fotograftan anladigim kadariyla da arkadas sigorta uzerinde oynamis gibi gorunuyor.

hiç açilmiyorsa sayın bylent ustamın dedığı gıbı çop avantajı tecrübe kazanılmış olması çin malı cıhazlarda pahalı bişey değıl yenısını almak daha mantıklı bende çin malı kullanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…