balitech 9808 sorun

Merhaba
Öncelikle belirteyim ki sizin probleminiz driver sorunu değil.(9808 olan bütün driverler oluyor )Piyasada bu kartı satan ve ya benim çalıştığım firmaların bütün driverlerı bir birinin aynı sadece bazı firmalar kendi logolarını koyuyorlar o kadar. Sorun windows la ilgili olabilir diye düşünmeye başladım.Başka bir makineye deneme amaçlı kurabilirseniz sorunun nerden kaynaklandığını anlayabiliriz.
Kolay gelsin

4 ayrı makinede denedik sorun düzelmedi onun için farklı bilgisayarlarla uğraşmanız size zaman kaybından başka bi şey vermez. Kartın yazılımı ile ilgili olduğunu düşünüyorum telsan firmaların logosunu değiştirdiğini söylüyor bu doğru fakat bazı programlarda gerçekten de versiyon farklılığı oluyor şu anda hatırlayamadığım bir sürümle bu sorunu halletmiştim fakat genelde DVR kayıt cihazı kullandığımız için fazla üzerinde durmamıştım. Yazılımı değiştirerek sorunu çözebileceğinize inanıyorum

bende kendı logumu entegre edıyorum dedıgın dogru fakat bazı dvr kartı yuklenmıs olsa dahı goruntu alamadıgım yazılımlar oldu yanı driverdan kaynaklanan sorunlarla herzaman karsılasabılırsın.. kardesım aklında bulunsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…