Balitech AOP 9909 KAYIT YAPMA ÖZELLİKLİ CİHAZ İÇİN ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM.

arkadaşım kameran varsa alıcaksın 8 kanal kayıt cihazını takıcaksın bak bn sana adresivereyim
8 KANAL DVR KAYIT CİHAZI

abi merhaba bu cihazın fiyatı nedir ben bu hafta istanbula gelicem yııllık iznimi alarak markası dediğim cihaza göre fiyat aynı gibiyse tabi önerilerinizden yola çıkarak bunu alabiliim 300 350 gibi bir para çıkar max ondan bukadar çok soru sordum burda kusuruma bakmayın

merhaba arkadaşlar ben forumda paylaşım ile bilgimin çok az seviyede olması sebebi ile öneri ile bilgi paylaşımında bulunulacağını sanmıştım fakat bakan var konuya ama kimse cevap yazmıyor ben sonucu söyleyim en güzel sistem bilgisayara bir adet avermedia studio 203 tv kartı takıp realtime kayıt yapmak bir adette quad veya multiplexxer ile işi bitirmek .nedenine geleyim pc tabanlı bir kayıt olduğu için kodekler ve sıkıştırma yazlımları ile bu tv kartına yamalar ekledim ve şuan elimdeki quad ile dvr kayıt yapıcı cihazlar ile yapamayacağını düşündüğüm kayıt kalitesini pc destekli olarak yakaldım uzaktan erişimide teamwiewer adlı uzak erişim kontrol yazlımı var ve bu yazlım ile istediği kadar kullanıcı ve şifre ile giriş yapılabiliyor ben ne kadar bu sitede bilgi ile bir şeyler elde edebileceğimi düşündüysem kimse tam olarak sonuca getirmedi ve daha maaliyetli sonuçları karşıma çıkardı şuan kurduğum sistemde windows tabanlı olduğu için her türlü yazlıma açık olacağıdan kayıt yapma cihazlarının kendi kanaatimce yersiz olduğunu düşünüyorum ne bir takılma ne bir sorun istediğim an istediğim heryerden bağlanabiliyorum sınırsız kullanıcı bağlantsısı ile yinede bir çok artılarıyla aklıma gelmiyorartıkçok kafayı yordum çünkü konuyu okuyan ve ve öneride bulunan arkadaşlara teşekkür ederim.

bence tam tersi. sakın girmeyin pc işine gidin dvr cihaz alın. pc'nin kılı tüyü yünü bitmez. kilitlenir, vindows çöker, virüs girer v.s. v.s. artı en dandik pc 200 watt güç çeker. kayıt cihazı ise 35 watt.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…