Ben Meslekten Soğudum Arkadaşlar

senegal

Üye
ben işimi çok seviyordum ben sanatkarım diyordum yaptığım işler ile kendi gözümde gurduyordum hoşuma giidyor bir çocuk küçükken polis olak ister yada pilot yada başka bişe ben tamirci usta olmak istiyodum oldumm bazen klima taktığım zaman cadde üzerine çok güzel işçilik yapardım geçen arkadaşların dikkatini çekiyordu dış makinleri ***lik olsun diye olmaycak yerlere atıyordum herkes işi iptal eder takmaz ken ben severek takıyorum pencere altına taktığım 48 bin btu klimaları görüyorum kimi esnaf arkadaş beni arıyor dış ünite etiketi var arıyolar ............ ziktin bziii......ya ..... var nasıl sökülecek bunalr diyolar benim hoşuma gidiyor du ama yanlış tı gelelim meseleye ben bu meslekten suğudum abilerim ustalarım kardeş lerim soğuttular beni meslekten nefret ettirdiler ve bilğimi tecrübemi kayıp ediyorum geriye gidiyorum git gide işten soğudğum için sizce ben ne yapmalıyımm siz olsanız nasıl yol izlersiniz eleştiri deil akıl istiyorum...

Yanlış yapmışsın !
Dış üniteleri hep oda içine koyacaktın adamlar kucaklayıp götüreceklerdi istedikleri yere...
Para kazanıyorsan o sıkıntı geçicidir.

Daha dolgun maaşlı bir iş bul bak nasıl ısınırsın..

abicim herkes kaçacak yer arıyor bu konuda yalnız değilsin bende dükkanı kapattım elektrik'ti mesleğim, son iki inşaatın montajı kaldı ,
bilmiyorum artık ne iş yaparız düşünüyorum kara kara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…