Beyaz eşyayı nerden alırsınız?

Hangi beyaz eşya markasını tavsiye ederseniz?

• Kullanılan toplam oy
    36
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

denny

Üye
Arkadaşlar yeni evlendim sayılır :D ev için beyaz eşya bakıyoruz ama kararsız kaldım. sizce servis ve kalite bakımından hangi marka daha iyi?:confused:

arçelik ve beko aynı ürünler. Bunun gibi, siemens ve bosch ta aynı ürünler. Arçelik grubu servis yönünden diğerlerinden 10 adım ileridedir diye düşünüyorum. Zaten arçelik satın alırsanız, sık sık servise ihtiyaç duyacağınız için :) , servis kalitesini gözlerinizle göreceksiniz. Arçelik servisine ihtiyacınız olursa, mutlaka çağrı merkezini arayın. O zaman işlemler çok daha hızlı oluyor ve , arayıp halinizi hatırınızı soruyorlar.
Siemens bosch profilo grubunu , ben arçelik ve bekoya göre tercih ediyorum. Sık sık görüştüğüm arçelik servislerinin aksine, siemens servisi ile bir defa , o da kurulumda karşılaştık. Allah tekrar karşılaştırmasın ( yani arıza çıkmasın manasında). Siemens grubu teknik servis çağırmak için, bulunduğunuz yerdeki servisin numarasını bulup aramanız gerekiyor. Çağrı merkezleri sizi servise yönlendirmiyor(du) .
Bunlar dışında , electrolux ve AEG ( ki sanırım birleştiler) hakkında iyi şeyler söylüyorlar.
Beyaz eşyada marka tercihi yaparken, biraz da alacağınız ürüne göre ve istediğiniz özelliklere göre tercih yapmakta fayda var.

Samsung ve Whirlpool bence. Servise gerek bile kalmaz :) Tv olarakta Loewe ..

Alacağın cihaz kadar servis de önemlidir.Bizim ilçede Bosch-siemens bu yüzden inanılmaz pazar kaybetmiştir

walla bencede servis önemli ama mustafanın da dediği gibi; Allah karşılaştırmasın :D

evet beyaz eşyada samsung tercihimdir

git bosch al kardeş.servis kaliteside iyidir.samsung alayım deme servis hizmeti filan çok ağar...

İçlerinde yetkili servis hizmeti ve memnuniyeti açısından en kötüsü bosch'dur ancak malzeme kalitesi en iyide bosch diyebilirim. Genelde servisine ihtiyaç olmaz bosch diyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
129,240
Kullanıcılar
451,622
Son üye
mftanrikulu
Geri