bilgi paylasımı

arkadaslar buformun kurulmasında emegi olan herkese tesekkur ediyorum.ben emeklıyım.calıstıgım yıllarda öyle cok sorunlarla karsılastık dogru bilgiyi nereden bulacagımızıda bilemedigimiz zamanlar cok oldu hele benim gibi bulundugu yerde encok bilgisi olan olunca cok zorlandım.iletisim böyle kolay ve bildigini paylasmayı sevenler bukadar yoktu.simdi konuyu en iyi ve dogru sekilde ögrenme imkanımız var uzman hocalarımızda sag olsunlar bilgilerini paylasıyorlar.ben birkere daha saygılarımı ve sonsuz tesekkürlerimi sunuyorum tum arkadaslarada basarılar diliyorum

Ben de tebrik ediyorum. Paylaşım ve yardımlaşma güzeldir. Paylaşımcılar hem işinin ehli, hem de cömert olunca ortaya çok güzel şeyler çıkıyor. İlerlememiz için bu şart.

Yanılmıyorsam Yunus Emre'ye ait olan bir söz var:
Bilginin sadakası onu başkalarına öğretmektir.
Biz (Bütün forum üyeleri olarak.) bunu uyguluyoruz / uygulamaya çalışıyoruz yalnızca .
O kadar...

su dunyada yasamak sadece hep bana rabbena demek degıldır bir guler yuz bir dua çogu seyı degıştırebilir ulkemiz ancak bu sekılde daha refah bi hayata ulaşabilir onemlı olan içtenlik

su dunyada yasamak sadece hep bana rabbena demek degıldır bir guler yuz bir dua çogu seyı degıştırebilir ulkemiz ancak bu sekılde daha refah bi hayata ulaşabilir onemlı olan içtenlik

Sadece ülkemizde degil %6-7 oranında yurt dışı izlemeler oluyor.
Google translate sayesinde tüm dünya ülkeleri bizleri izleye biliyor bazıları ile de görüşüyorum .Kontrolkalemin'de paylaştıgım bir projemede,bir ABD şirketi bu satırlardan ulaştı.
Adamların tek şikayeti var imla kurallarına uymadan yazılmış kelimeler hiç çevrilmeden aynı bırakılıyor onlarıda hayal kurarak bulmaya çalışıyorlar
Yazı kurallarına dikkat etsek sitemizin yurt dışı izlenimi %20lere çıkar ve paylaşım tüm dünya ile oluşur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…