Bilgisayar parçaları hakkında

tek yapabileceğinz ram slotları boş ise ram takviyesi ( belki performans artışı ? ) gerisi boşuna paranızı çöpe atarsınız .
hurdadan çıkma beleş veya beleşe yakın ise hadi .
bilg tamizliği , windows uyun sistem ? ( belki performans artışı ? )

güncel bir bilğisayar elinizde var diyelim , ne yapacaksınız , oyun yok diyorsunuz sadece int girilecek ise gerek yok ,
mantık çercevesinde haraket edin .
hayırlısı ile ilerde durum ne gösterecek o duruma göre bilg alırsınız .
ikinci el satışlar var , int kafeciler , bilg değiştirmek isteyen vs diğer gibi .

bir sürü işyeri sizin bilğisayarınız gibi bilgisayalar kullanıyor .

ben yaşlı hasta bilgisayarımı , kan takfiyesi yapmak istiyorum .
karar sizin .
kolay gelsin sağlıcakla kalın .

merhaba arkadaşım, yapman gereken iş harddiskini ssd ile değiştirmen ve 4 gb yüksek hızda çalışan kaliteli bir ram slot takmak. performansındaki arttışa inanamayacaksın. tabi sağlam bir format şart.

Ara-sıra bozuluyor tamire götürüyorum,cevabınızdan yeni bir bilgisayar toplamam bununla hiç uğraşmamam gerektiğini anlıyorum.
Konu açıldığı zamanlarda foruma üye değilmişim. O zamanlarda burada olsaydım, eski PC'ler konusunda katkılarım olurdu.
Geçenlerde benzer bir PC'yi yeniden toparlamıştım. Gıcıklık olsun diye de performans benchmarklarına tabii tutmuştum.
Hala çalışıyor olup bir köşede bekliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…