bosch exclusiv F 1100 çamaşır makinesi amortisör

var kardeşim 120N amartisör takılacak ara göndereyim yakınsan gel al

Her zaman orijinal olan malzemeyi alıp takacaksınız, yan ürün olan malzemeyi takarsananız elbette gereği gibi bu işi yapamaz, bu da çok normaldir. Yan sanayi ürünü olan çamaşır makinesinin auto-reverse rölesini bir kere yanlışlıkla veya dalgınlıkla ben de satın aldım, normal sağlıklı kontak işlevi hiç olmadığı için anında çöpe attım, makinem bozulabilirdi. Çünkü yan sanayi ürünlerini yalnız çamaşır makinesinde de değil hiçbir cihaz veya makinede kesinlikle seçmeyiniz. Yoksa siz orijinal parçaları seçip satın aldıktan sonra isterseniz uzay mekiğiniz bile varsa parçalarını bununla değiştirin, orijinalindeki gibi yine çalışır. Sizi oyuna getirip işlevsiz veya nt. değeri daha düşük malzemeyi "bu da olur abi!" diyerek satmışlar (kakalamışlar) , hiç ama hiç kimseyi indiirekt yollardan suçlamanız bu bağlamda doğru değildir, yanlış parçayı satın alıp takmışsanız sorumlusu yalnızca sizsiniz veya yanlış yapılmış olan parça seçiminizdir. Kolay gelsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…