bozuk sayaç

pejaeli

Üye
Merhaba arkadaşlar. Benim şöyle bir (ciddi) sorunum var. Bir süredir elektrik faturalarım sıfır lira olarak geliyor. Sayacım dijital ve TEDAŞ tarafından mühürlü. Yani sayaca kesinlikle bir müdahale söz konusu değil. Sayacın bozuk olduğu ortada. İhmalkar davrandığımı kabul ediyorum ama bunu TEDAŞ'a bildirmek durumundayım ve biraz da çekiniyorum. Kaçak kullanım cezası ve hukuki süreçle karşılaşma durumum var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Sn. pejaeli Sayacınız mühürlü ise hiç bir olumsuz durumla karşılaşmassınız gidin ve arıza bildiriminizi rahatlıkla yapın, sayacınız mührülü olmasa bile kulak mühürlerinde ve sayacınızın herhangibir noktasında tahribat yok ise sizin için herhangibir cezai işlem uygulama durumları olmaz. Siz sadece duyarlı bir vatandaş olarak arıza bildiriminizi gayet rahat bir şekilde yapın. Saygılar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…