BRÜLÖR BAĞLANTIŞEMASI

ERCAN38

Üye
Başlıkla ilgili yardımcı olursanız sevinirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Ercan arkadasım;
Yanlıshatırlamıyorsam daha öncede böyle bir istek vardı. O zaman söylediğimi
tekrar edeyim. Brülör o kadar çok çeşitliki, mazotlu, hafıf fueloilli, agır yaglı, memeli tabir edılenı var, dönel brülör var. Markaya göre değişiklikler var. Yakıt sarfetme kapasitesıne göre değişiklıkler var. İsteğinizi daha net yazarsanız yardımcı olmaya calısalım..

hocam bu konu ile bende alakadar olmak istiyorum arkadaşım size cvp yazmamış o halde ben size sorayım ben brülörü öğrenmek istiyorum araştırıyorum genelde brülörler artık doğal gazlı sisteme geçtiği için bu brülörlerle alakalı açıklama yaparmısınız ayrıca baltur ve echostar brülör kumanda şeması ve açıklaması faydalı olacaktır

bizde ecostar'ın 11000000kw gucnde ısı jeneratoru var.Doğal gazlı. Çlışma prosesinimi öğrenmek istyrsunuz, yoksa kumandami lazım?

herşeyini veya nereden başlamam gerek ?

arkadaşlar doğalgazlı sistemde sadece gaz -hava prozestat var .ayrıca bğlantısı lpg gibi beyinlerde olduğu gibi basit sistemi var ama mesela 600 lük yakam bek için 20m bar gaza ihtiyaç var aklınızda olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…