Bu firmayı tanıyan var mı ??

GND_

Üye
Merhaba arkadaşlar aramızda web tasarım işiyle uğrşan var mı host +domain satan bu firmayı tanıyan var mı ? https://www.ontek.com.tr/ bir arkadaşıma web sayfası yapmak için bu firmadan host domain aldım 85 tl ücret ödedim ama adamlar bana sadece host hzimeti verdiler defalarca email yazmama telefon açmama rağmen hiçbir şekilde muhatap bulamadım. :( neyse daha sonra domaini başka yerden aldım siteyi açtım bir kaç gün önce firmadan teknik aksaklık olduğuna dair mesaj aldım 45 tl alacağım vardı domain için bu ücreti talep ettim kredi kartıma iade etmelerini istedim vermediler biraz tartıştık hatta baya tartıştık adamlarda bulunan her 2 sitemi kapattlar ve hiçbir şekilde muhatap bulamıyorum . :(
şimdi başka firmadan hosting alacam maddi olarak çok zor durumda kaldım bu sahtekar dolandırıcıları tanıyan var mı acaba ??? :( :( :(

Gecmis olsun. Boyle sahtekarlarin reklam edilmeleri de iyi oluyor. En azindan baskalarini kandirmazlar boylelikle. Demekki guvenilir buyuk siteleri tercih etmek lazim

Ben uzman tescil den aldım site mi daha önce ama hazır siteydi ve sayfa ayarlarını ben yaptım.Firma her sorunla çok iyi ilgilendi mesaj atsam birgün sonra hemen döndüler tavsiye ederim uzmantescil i hatay dan bir firma ama sorun çözmede ve yardımda çok iyiler!

maalesef başımıza böyle bir olay gelsi daha sonradan gittim isimtescil.net den aldım host+domaini adamları telefonla arıyorum cevap veren yok e-mail yzıyorum cevap veren yok Allah kimseye fırsat vermesin....

Forum istatistikleri

Konular
129,312
Kullanıcılar
451,760
Son üye
urasrahmi74

Yeni konular

Geri