BU GÜN NEYE KARŞISINIZ?

hayvanseverlere karşiyım hayvanlara önem verip insanlara saygı sevgı gostermıyen bencillere karşıyım not duşeyım bırtek hayvan beslıyenlere sözum köpek besler insanlardan fazla değer verır allah bılır komşusu aç yatıyordur hayvansever olmuştur bır kopek bewslemekle

hala şohbene baca bağlamayıp çalıştıranlara
toprak hattını musluğa bağlayanlara
ikaz etiiğindede bişi olmaz be abi diyen AMİPLERE karşıyım....

Bu gün kendime karşıyım...

Bunca yıldır bu işi severek ve kafa patlatarak yaptığımı düşünüyordum... Ama nafileymiş...
Meslekle alakası olmayan birinin yaptığı buluşu bile yapamadım...

Ben nasıl düşünemem... Ben nasıl akıl edemem...
Ben neden topraklama kazığı çakacam, thermo kaynak yapacam diye beyhude uğraşmışım...
Vatandaş buzdolabının arka vidasına bağladığı 0,75 kablonun ucuna 12 lik bir çivi bağlayıp, mutfaktaki kauçuğun saksısına saplayarak topraklama yapıyor...

Ben neden düşünemedim böyle birşeyi yaaa...

kpds,üds,els vb. tüm yabancı dil sınavlarına karşı....

çok mantıklı bi uygulama ne gerek vsr ki 1 metre kazık çakıcaksın uğrasacaksın b çiçek dik eve içine bi çivi al sna topraklama ne güzel faraday kafesi falanda hikaye salsılı toprak yontemi super valla

Devlete olan borçlarını ödeyemeyen zavallı esnafa karşıyım bugün...

Bak hükümet ne güzel borcunu 12 takside bölüyor... Kredi kartınla öde kurtul kardeşim...

Ne ??? Kredi kartlarında mı batık ?

Bu esnafında uçan kuşa borcu var kardeşim.

Birinin kucağından kalksa, ötekininkine oturuyor. Tahsilatını yapabilmek için kucağına oturduğu müşterisinden kalkıp, bankacınınkine oturuyor... Oradan kalkıp devletin kucağına... Aha ! bak dükkan sahibi de gelmiş. Şimdi de onun kucağına...

Hani bir zamanlar memurları anlatan Türk filmlerimiz vardı... Ş,mdi esnaf onlardan bin beter durumda...

Hükümet de lütfedip, kredi kartına taksit yapıyor...

Atatürke,Atatürkçü düşünceye karşı olanlara, O'nun ilkelerine devrimlerine karşı olanlara, bunları çürütmeye,yok etmeye kalkanlara, Özbenliğimizi,gelenek ve göreneklerimizi, aslımızı unutturmaya çalışanlara, asimilasyon yapanlara....
GEÇMİŞTE OLDUĞU GİBİ BUGÜNDE GELECEKTE DE KARŞIYIM...

belediye otobüsüne ikili loltukta otururken yanıma oturanın bacaklarını V hatta W şeklinde oturup nabız atışlarını bana zorla saydıran HAYVANATLARA karşıyım.....

Ticari önem arzeden bilgiler hariç bilgi ve tecrübelerini paylaşmaktan çekinen Teknik elemanlara karşıyım.
Not:
Az önce özel mesajla konuyu anlatmak isteyen bir mesajı okuduktan sonra karşı oldugumu farkettim.
Burası Herkese AÇIK bir Forumdur.
Yanlışım varsa Düzeltin Lütfen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…