Bu sistem başırlı bir güvenlik kamera sistemi için yeterlimi ?

Lewenn

Üye
8 AD 1/3 SONY 540TVL BOX KAMERA
2 AD KAMERA KORUMA ISITMALI - FANLI
1 AD 8 KANAL 200FRM DVR KART VEYA 8 Lİ 200 FRM KAYIT CİHAZI
1 AD ADAPTÖR 15 AMP
1 TKM EK PARÇALAR

BU SİSTEM İLE BAŞIRLI BİR SİSTEM KURMUŞ OLURMUYUM 2 ADET DIŞ CEPHE DİĞERLERİ İÇERDE OLMAK ÜZERE 8 KAMERALI BİR SİSTEM KURUYORUM SİZCE NASIL OLUR ?

-KAMERA-

Image Sensor 1/3?,SONY SUPER HAD CCD (410.000 pixels)
Resolution 540 TV Lines
Total Pixels 811(H) x 508(V).1/3? CCD
Effective Pixels 768(H) x 494(V),1/3?CCD
Maximum Aperture Ratio 1:1.3~2.0
Scanning System 2:1 Interlaced 525 Lines/60 Fields/30Frames
Video Output 1.0V[p-p]NTSC composite,7.5?/BNC Connector
Back Light Compensation(BLC) ON/OFF/AUTO
Gain Control AGC-L,AGC-H,OFF selectable
Electric Shutter Speed 1/60~1/200,000sec
SENSE UP Built-in(selectable limit~X128)
WHITE BALANCE W-ATW/S-ATW/AWC/MANUAL
Min. illumination 0.002Lux(Sense-up)/0.3Lux(F1.3)
S/N(Y signal) 50db(Weight On)
Digital Noise Reduction(DNR) ON/LOW/MIDDLE/HIGH
Motion Detection MD1/MD2/OFF
On Screen Display(O.S.D) Built-in
PRIVACY Function ON/OFF(4 Programmable Zone)
Operational Temperature -10?~+50?(14?~122?)
Operational Humidity 30%~90%RH
Power Source DC 12V/AC 24V(Option

teknik özellikler olarak güzel bi sistem ama kurduğunuz ortamda verimli çalışacak mı bunun ön çalışmasını yaptınız mı?

teknik özellikler olarak güzel bi sistem ama kurduğunuz ortamda verimli çalışacak mı bunun ön çalışmasını yaptınız mı?

Kameralardan elimde bir tane olsa bir ön çalışma yapardım ama şu an yok satınalmayı bu teknik detaylar ışığında yaparsam başarılı olabilirmiyim bu konuda fikir istiyorum birde iç mekanda kameralar en fazla 5 mt mesafe görme isteniyor yani kameralardan 50 mt de net görüntü aranmıyor. 5- 10 mt net görüntü kafi bizim için dış cephe cameralar kapı önüne bakıyor

Kameraların kayıt cihazına uzaklığı en fazla 30 mt o da 1 tanesi

sistemin güzel dediğim gibi bence sadece sensörlerini irdelemeni öneririm daha önce kullanmadım tam bilmiyorum ama yinede istediklerini sağlayacak bir sistemdir bence...

merhaba
teknik özellikler göre 540 tvl bir kamera gayet güzel bir sıkıntı olucağını sanmıyorum madem bu kadar özellikli bir kamera seçtiniz kamera kartınızıda hardware bir kart alın tam olsun önerim vguard dır profesyoneldir ancak kullanması biraz diğerlerine göre farklıdır
saygılarımla

merhaba
teknik özellikler göre 540 tvl bir kamera gayet güzel bir sıkıntı olucağını sanmıyorum madem bu kadar özellikli bir kamera seçtiniz kamera kartınızıda hardware bir kart alın tam olsun önerim vguard dır profesyoneldir ancak kullanması biraz diğerlerine göre farklıdır
saygılarımla

Bir sorum daha olacak bu cameraya böyle bir lens yeterli gelirmi ? aranan mesafe 10 mt
1- Cam Mercek ve Metal Kasalı
3.5~8mm VARIFOCAL AUTO IRIS LENS Video Driver, 1/3, CS Mount, F 1.4, Görüş Alanı Açısı: Yatay 20º - Dikey 56º

lens_35-8mm_b.jpg

Bir güvenlik firmaasının dış bölgelere kullandığı 420 tv lines... İç bölgelere ise bir düşüğü...

çok güzel malzemeler kurulacak yer düzenliyse ii verim alınır

sistem güzel
dvr cihazı kullanman daha iyi
kamera olarakta bullwark,panasonic.vtech veya vguard tavsiye ederim.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
129,070
Kullanıcılar
451,350
Son üye
25Dadaş25

Yeni konular

Geri