Buzolabının bir gün süre çalışıp sonra çalışmaması sorunu yarıdım.

Hakan De

Üye
Merhaba

Buzdolabım yaklaşık 4 senelik bir cihaz. Değişik bir problemim var motor devreye girmiyor enerji dalgalanması yapıyor tık tık sesi sonra çalışamıyor ama 1 gün fişi çekilirse 1 gün civarı normal çalışıyor sonra yine aynı şekilde çalışmamaya başlıyor sorun nerede olabilir saygılar herkese.

aşırı derecede karlama yapıyor mu ?
fan motoru sıkışıyor olabilir .

Son düzenleme:
aşırı derecede karlama yapıyor mu ?
fan motoru sıkışıyor olabilir .

Hiç enteresan bir ses vs. çıkarmıyor çalıştığı sırada normal dinleniyor yine çalışıyor yaklaşık 24 saat boyunca çalışmakta. Bir şeyin ısındığından veya tıkanıklığından şüpheleniyorum ama bilemiyorum.

De frosta giriyor ondan sonra öyle kalıyor mu acaba. Timer arızalı olabilir. Kart varsa cihazda kart arızalı olabilir. 1 gün boyunca çalışınca soğutma performansı nasıl

De frosta giriyor ondan sonra öyle kalıyor mu acaba. Timer arızalı olabilir. Kart varsa cihazda kart arızalı olabilir. 1 gün boyunca çalışınca soğutma performansı nasıl
En düşükte çalısıyordu ben onu orta ayara aldım soğutma farkediyor mu diye farketti daha fazla soğuttu soğutmasında sıkıntı yok gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…